Nevíte si rady s Valentýnem? Přinášíme Vám tipy pro něj i pro ní!

Ačkoliv by se mohlo zdát, že mezi Vašimi blízkými tento svátek zamilovaných není nijak zvlášť oslavován, nikdy není na škodu vaší milé nebo milému malou pozorností zlepšit den. Nemusí to být zrovna den svatého Valentýna, ale když už se tedy slaví, proč se zkrátka a jistě jen tak a z lehka neobdarovat. Možná Vám to ulehčíme a vybrali jsem pro Vás pár tipů jak pro ní tak pro něj.

Valentýnský dárek pro ni

Dřevěný gravírovaný váleček se srdíčky

18a

Která hospodyňka se nechce chlubit svým úžasným, chuťovým buňkám lahodícím pokrmem, zvláště pak když může vytvořit něco originálního a stylového. S gravírovaným válečkem se srdíčky může kouzlit nejen při výrobě srdíčkových sušenek, ale pomůže jí při dekoraci dortíků potaženým marcipánem s těmito vzory. A rozhodně se váleček přidá k ruce i při domácích pracích, když máte doma manželku nebo přítelkyni sršící kreativními nápady.

Váleček se srdíčky bude TADY

Dřevěné srdíčko

Srdíčko z jabloňového dřeva jako symbol čistoty, lásky a přírody. Na památku, z lásky nebo jen tak. Tímto dárkem nelze vůbec nic pokazit, srdíčko je velmi kvalitně zpracováno a díky nádherné struktuře letokruhů ovocného dřeva je každý kousek vlastně tak trochu originál. Ještě více zapůsobíte tím, že si ke každému roku z letokruhu vytvoříte vlastní příběh Vaším společným životem.

1a

Srdíčko z jabloně je TADY

Šperkovnice se zrcátkem

Kvalitně zpracovaná šperkovnice se zrcátkem a šuplíkem, do které se schovají a už nikdy nezatoulají její náušnice, prstýnky nebo řetízky. Čistě světlé lípové dřevo, je ponecháno bez finálního laku, to jen pro případ, že by si chtěla svůj nový poklad zasadit do nového barevného hábitu, který bude ladit 100 % s interiérem. Oblé hrany a kvalitní zpracování - tuto nádheru bude doma milovat a ještě více pak když si vzpomene od koho jí má.

008a

Šperkovnice se zrcátkem je TADY

Valentýnský dárek pro něj

Dřevěná šperkovnice

Absolutně famózní šperkovnice, která najde u muže mnoho využití. Nosí spoustu hodinek a pořád se někde válejí? Je blázen do řetízků, náramků a prstenů? Ideální šperkovnice s dvanácti přihrádkami dá tomuto všemu patřičný řád a styl. Zrcátko ve víku pak poslouží k tomu, aby jej nikdo při doceňování svého mužského potenciálu nikdo neodhalil.

003a

Šperkovnici pro pány najdete TADY

Dřevěný masážní prostředek na chodidla

1b

Po odpočinkové koupeli, která uvolní všechny napjaté svaly není nad příjemnou stimulaci chodidel v sedě před oblíbeným televizním pořadem. Využití najde i v případě, dlouhé a náročné práci v kanceláři, neboť právě na chodidlech se nachází více než sedm tisíc nervových zakončeních, a právě příjemná akupresurní masáž chodidel uvolní nejen napjatou mysl.

Strojek na masáž chodidel zase TADY

 

 

 

 

Kvalitní krájecí prkénko

Velké krájecí prkénko užije každý chlap v domácnosti, který se chce blýsknou nejen pohotovým ale jednoduchým stolováním, kdy své partičce nabídne domácí klobásku, nebo sýry na stylovém prkénku. I muži se chtějí blýsknout svým kuchařským umem a vězte, že s malými prkénky si netykají. Naše velká krájecí deska s praktickým úchopem bude king v jeho kuchyni.

Dřevotéka Krájecí deska LUX velká 45x30x2cm (1)

Velké prkénko pro chlapy TADY